Augt starptautiskā mērogā

DHL visā pasaulē

Adrians Dalsijs, Lerijs Hillbloms un Roberts Lins - trīs ambiciozi uzņēmēji no Sanfrancisko, kuri 1969. gadā nodibināja DHL. Sākotnēji viņi muitas dokumentus pārvadāja ar avio transportu. Tas ievērojami saīsināja laiku, kas bija nepieciešams, lai veiktu sūtījumu muitošanu. Pirmie lidojumi galvenokārt notika starp Sanfrancisko un Honolulu, bet vēlāk šis tīkls tika paplašināts uz arī uz citām pasaules pilsētām. Kopš 2013. gada DHL ir pasaules tirgus līderis starptautiskajā eksprespasta un loģistikas jomā.

Ātra piegāde uz dažādiem galamērķiem pasaulē

DHL Express ir pieejams ikvienam, kas vēlas ātri un vienkārši nosūtīt un saņemt kritiski svarīgus sūtījumus. Ja jums ir preces, kas ātri jānogādā uz ārvalstīm, vēlams, līdz nākamās darba dienas beigām, izvēlieties DHL EXPRESS, kas nodrošina uzticamu eksprespiegādes pakalpojumu un labus tranzītlaikus.

Globālais tīkls

Ikviens, kurš izvēlas DHL Express, nebūs vīlies mūsu pakalpojumos - visātrākie sūtījumu tranzītlaiki, uzticams serviss un iespēja izsekot jūsu sūtījumam, kā arī vietējais know how jebkur pasaulē. Izmantojot DHL Express, jūs izvēlaties lielāko globālo tīklu. Vēlaties sūtīt uz Tālajiem Austrumiem? Uz Latīņameriku? Āfriku? Mūsu globālais tīkls ar sūtījumu šķirošanas centriem Leipcigā, Honkongā un Sinsinati nodrošina ātru savienojumu ar vairāk nekā 220 valstīm un teritorijām. DHL Express ilggadējā pieredze, lieliskie kontakti ar vietējām muitas iestādēm un uzņēmuma kompetenti muitas speciālisti nodrošina to, ka jūsu sūtījumam ātri tiks sakārtotas muitas formalitātes un tas sasniegs galamērķi pirms darba dienas beigām.

Mūsu tīkls

Lai kāds arī būtu izaicinājums, mēs varam to atrisināt! Mūsu 350 000 aizrautīgo ekspertu komanda noteikti atradīs vislabāko loģistikas risinājumu jūsu uzņēmumam.