E-veikala integrācija

ELEKTRONISKĀS PIEGĀDES RISINĀJUMI

DHL Express nodrošina vienkāršu un efektīvu piegādi DHL klinetu numuru īpašniekiem. Sazinieties ar mums, un mēs ar prieku piemeklēsim jums piemērotāko risinājumu, sākot no ērti lietojamiem tiešsaistes portāliem, e-komercijas check-out integrācijas līdz pilnībā integrētiem biznesa risinājumiem.

Iepazīstieties ar tīmekļa vietni MYDHL+

Nosūtīšana tiešsaistē ar DHL Express ir vienkārša. Šis risinājums ļauj jums izveidot un pārvaldīt visus DHL Express sūtījumus no vienas jaudīgas tiešsaistes platformas. Tas nozīmē, ka visu, sākot ar starptautiskā sūtījuma noformēšanu un beidzot ar tā izsekošanu, kā arī kurjera pieteikšanu sūtījuma paņemšanai - visu var izdarīt tikai ar dažiem klikšķiem.

Pārdod uz jebkuru vietu pasaule, bet sagatavo visu vienuviet

DHL Express Commerce integrējas ar lielākajām e-komercijas platformām. Tostarp: Magento, Shopify, WooCommerce, Amazon, eBay un Etsy. Tas nodrošina pilnībā automatizētu sūtījumu sagatavošanu, kas nozīmē, ka jūsu klientu pasūtījumus var importēt, pārvaldīt un nosūtīt ātri un efektīvi bez aizkavēšanās.

Palielini savas iespējas ar API

Jūsu iekšējās sistēmas pilnībā integrētas ar DHL Express. Šis risinājums apvieno DHL Express priekšrocības ar jūsu iekšējiem piegādes procesiem. Integrējoties jūsu tīmekļa vietnē, tā tiek savienota ar jūsu esošo pasūtījumu ievadīšanas, noliktavas pārvaldības un citām biznesa programmatūras sistēmām, lai palīdzētu jums veikt racionālāku un efektīvāku darbību.
KĀ IZMANTOT ELEKTRONISKOS PIEGĀDES RISINĀJUMUS?
Bezpapīra tirdzniecība

Sūtiet dokumentus digitāli, ietaupot laiku, naudu un vienlaikus saudzējot vidi.

Sūtījuma izsekošana

Jūs varat reāllaikā izsekot katram sūtījumam.

On Demand Delivery.

Sniedziet klientiem iespēju noteikt piegādes galamērķi, izmantojot iespēju paņemt sūtījumu sev ērtā vietā".

Imports un eksports

Pārvaldiet eksporta un importa sūtījumus vienuviet.

Precīzas piegādes izmaksas

Lai justos drošāk, jūs varat iepriekš aprēķināt piegādes izmaksas.

Kurjera pieteikšana sūtījuma paņemšanai

Vienkāršojiet procesu un pārvaldiet kurjera sūtījuma paņemšanas pieteikumus vienuviet.