Sūtījumu pārvirzīšana

Klienti novērtē izvēles iespējas, kad runa ir par piegādes iespējām, nodrošinot viņiem papildus pēc iespējas lielāku sūtījumu pārredzamību un izsekojamību, izmantojot proaktīvus izsekošanas paziņojumus. Tas veicina uzticēšanos jūsu zīmolam un palielina klientu lojalitāti.

On Demand Delivery nodrošina maksimālu klientu apmierinātību.

No šī brīža jūsu klienti saņems savus internetveikala pirkumus tad, kad viņiem tas būs ērti. DHL sūtījumu pārvirzīšana (ODD-On Demand Delivery) lietotājiem piedāvā dažādas ērtas un elastīgas piegādes iespējas. Citiem vārdiem sakot, jūsu klienti var izvēlēties, kur un kad DHL Express piegādās viņu sūtījumu. Tādējādi DHL Express nodrošina, ka piegādes process ir tikpat elastīgs kā pirkums tiešsaistē.

Ko vēlas patērētāji?

  • Maksimālu elastību un ērtību;
  • Proaktīvi paziņojumi ar SMS vai e-pasta palīdzību par pieteikto sūtījumu ar paredzamu piegādes datumu;
  • Iespēja izlemt, kā, kur un kad tiks veikta piegāde viņiem piemērotā laikā.

Ko piedāvā DHL Express?

  • DHL Express On Demand Delivery nodrošina saņēmējam elastību. Jūs izvēlaties, kur un kad sūtījums tiks piegādāts;
  • Izmantojot ODD, jums, sūtījuma nosūtītājam, ir iespēja informēt klientus par sūtījuma virzību;
  • Saņēmējs tiešsaistē izlemj, kura no piegādes iespējām viņam ir piemērota.

Izmantojiet tiešsaistes pasauli pēc iespējas labāk

DHL Express ODD atbilst e-komercijas tirgus elastīgajām vajadzībām. Tikai ar dažiem datorpeles klikšķiem klients var izlemt, kur un kad viņš vēlas saņemt sūtījumu. DHL Express ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā šo pakalpojumu plašā mērogā. Piegāde pēc pieprasījuma ir pieejama vairāk nekā 45 valodās un 150 valstīs, aptverot lielāko daļu pasaules tirdzniecības un tiešsaistes mazumtirdzniecības. ODD palīdz izcelt jūsu internetaveikalu un kļūt pamanāmākam salīdzinot ar konkurentiem, palielina tiešsaistes konversijas rādītāju un uzlabo klientu pieredzi.

Laimīgi sūtījumu saņēmēji? Izmantojiet DHL ODD jeb piegādi pēc pieprasījuma!

Tiklīdz jūsu sūtījums būs nodots DHL Express, saņēmējs nekavējoties saņems īsziņu un/vai e-pastu ar aptuveno piegādes datumu. Ziņojumā ir iekļauta saite uz ODD sistēmu, kurai var viegli piekļūt no jebkura viedtālruņa, planšetdatora vai datora;

  • Izmantojot ODD, klienti var izlemt, kā, kur un kad tiks piegādāts sūtījums;

  • Piegādes dienā sūtījuma saņēmējs saņems vēl vienu īsziņu un/vai e-pastu, lai būtu precīzi informēts, kad var gaidīt savu sūtījumu. Ja saņemējs neveiks izmaiņas, mēs vienkārši piegādāsim sūtījumu uz sākotnējo adresi;

  • Pateicoties mūsu SMS un e-pastiem, DHL Express nodrošina to, ka saņēmējs vienmēr zina, kad viņa sūtījums tiks piegādāts. Elastīgas piegādes iespējas nozīmē arī to, ka jums kā nosūtītājam ir mazāk preču atgriešanas gadījumu.


KAS IR ON DEMAND DELIVERY?

Sūtījumu pārvirzīšana (ODD) ir pakalpojums, kura mērķis ir samazināt neveiksmīgu piegādes mēģinājumu skaitu un uzlabot saņēmēju pieredzi, tādējādi samazinot ar to saistītās oglekļa emisijas. Paziņojumi, kas tiek nosūtīti ar īsziņu un e-pastu, informē klientus par gaidāmo piegādes laiku.

KAM IR PIEMĒROTS ON DEMAND DELIVERY?

Pasūtījumu pārvirzīšana (ODD) ir piemērota gan privātpersonām, gan uzņēmumu darbiniekiem, kuri strādā no mājām un saņem pakas mājās. Tā var būt piemērota darbiniekiem, kuri strādā no mājām, kā arī mobilajiem darbiniekiem, kuri var saņemt nepieciešamos materiālus tiklīdz tie ir piegādāti un izmantot tos uzreiz darbā.

IZLASIET MŪSU IKNEDĒĻAS JAUNUMUS

Saņemiet informāciju un padomus, kas jums nepieciešami, lai attīstītu starptautiskās uzņēmējdarbības iespējas.